HABERLER

YATIRIM

Cushman&Wakefield "Türkiye Pazar Analizleri 2017/1. Çeyrek Raporu"nu Yayınladı.

Cushman&Wakefield "Türkiye Pazar Analizleri 2017/1. Çeyrek Raporu"nu yayınladı.

Cushman&Wakefield hazırladığı raporda, yılın ilk çeyreğinde, döviz kurunda yaşanan hareketlilik ve tamamlanan projeler dolayısıyla ofis pazarında kiralarda dalgalanmalar olduğuna dikkat çekiyor. 2016'nın son çeyreğine oranla pazara sunulan metrekare cinsinden ofis alanının neredeyse yarı yarıya düştüğünün belirtildiği raporda, piyasanın Nisan ayındaki referandum öncesi belirsizlikten etkilendiğinin de altı çiziliyor. Raporun tamamına http://ferbusiness.com/raporlar linkinden ulaşılabilir.

31/05/2017
444 9 337

Kullanıcı Sözleşmesi

Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş.’nin sağlamış olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat vesair iletilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkımın olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve form çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ve beyan ederim.

Gizlilik metni: Bu formdaki tüm bilgiler gönüllü olarak verilmiştir. Anketin tek amacı kişisel bilgilerin Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. veritabanına kaydedilmesidir. Formu dolduranlar bilgileri onaylama, reddetme ve değiştirme hakkına sahiptir. Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. veri tabanına kaydedilmiş bilgileri kullanacak olup, bilgilerin gizliliğini sağlamak adına her türlü tedbiri alacaktır. Bütün bunlara rağmen Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş.'nin izni alınmaksızın kişisel bilgilerine herhangi bir yolla ulaşılarak kullanılmasından Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. sorumlu olmayacaktır.

Pencereyi Kapat