HABERLER

DÜNYA

Sahip oldukları özelliklerle benzersizler: Trophy Ofisler

Trophy Ofisler'e iyi bir örnek de ülkemizden: Premier Kampüs Ofis

Günümüzde her alanda olduğu gibi ofis sektöründe de hızlı değişimler yaşanıyor, yeni yaklaşımlar, yeni kavramlar hayatımıza giriyor. Tasarımları, konumları, akıllı ve çevreci bina özellikleri, sahip oldukları sosyal, sportif ya da işe yönelik olanaklarıyla değerlendirilen ofis binaları; A, B ve C sınıfı olmak üzere kategorilendiriliyor. Ancak bir de, benzersiz özellikleriyle bu kategorilerin dışında, üstünde yer alan ofis binaları bulunuyor. Bu yapılar da "Trophy Ofisler" şeklinde adlandırılıyor.

Bir kategori olarak henüz resmiyet kazanmamış olsa da, Trophy Ofisler kendi türü yapılar içinde en iyilerden kabul edilirler. Teknoloji, mimari tasarım ve çevresel sürdürülebilirlik konuları bu yapıların olmazsa olmazları arasında yer alır. Çok az bina bu kategoriye girer ancak bu binalar yaygın olarak da bilinirler. Örneğin New York'taki Bryant Park; farklı mimari tarzı, kentsel bahçe odası, kaliteli kaplamaları ve son teknoloji ürünü sistemleri ile bu türe mükemmel bir örnektir. San Francisco'daki Transamerica Binası ve Sears Tower (Willis Kulesi) da, Trophy ofis binalarına örnek olarak verilecek diğer yapılardan bazıları...

Ülkemizde ise Trophy Ofisler'e en iyi örnek olarak, İstanbul'un yükselen değeri Kağıthane'de yer alan, mimari konseptiyle Türkiye'de ilk ve tek olan, akıllı, verimli ve sosyal bina özellikleriyle farklılaşan ve bu özellikleriyle LEED Gold Sertifika sahibi Premier Kampüs Ofis verilebilir.

19/08/2017
444 9 337

Kullanıcı Sözleşmesi

Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş.’nin sağlamış olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat vesair iletilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkımın olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve form çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ve beyan ederim.

Gizlilik metni: Bu formdaki tüm bilgiler gönüllü olarak verilmiştir. Anketin tek amacı kişisel bilgilerin Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. veritabanına kaydedilmesidir. Formu dolduranlar bilgileri onaylama, reddetme ve değiştirme hakkına sahiptir. Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. veri tabanına kaydedilmiş bilgileri kullanacak olup, bilgilerin gizliliğini sağlamak adına her türlü tedbiri alacaktır. Bütün bunlara rağmen Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş.'nin izni alınmaksızın kişisel bilgilerine herhangi bir yolla ulaşılarak kullanılmasından Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. sorumlu olmayacaktır.

Pencereyi Kapat