HABERLER

PROJE

Yeni Nesil Çalışanlar İçin Ofis 2.0

Günümüzde çalışanların verimlilik ve yaratıcılıklarını artırmak, eğlenerek ve sosyalleşerek çalışmalarını sağlamakla mümkün. Bu çalışma tarzı da "Ofis 2.0" şeklinde de adlandırılan, yeni nesil ofislerde hayat bulabiliyor. Şimdi İstanbul'da; akıllı, verimli, sosyal ofis özelliklerinin yanı sıra, "yatay kampüs ofis" konseptiyle mimari olarak da dünya trendini yakalayan, LEED Gold sertifika sahibi, her açıdan yeni nesil ofis tanımına uyan bir proje var. FerYapı'dan Premier Kampüs Ofis...
Farklı sektörlerden önde gelen kurumlar Premier Kampüs Ofis’te yerini almaya başladı. Siz de bir an önce tanışmak için www.premierkampusofis.com ’u ziyaret edebilir veya 444 9 337’i arayabilirsiniz.

 

23/06/2017
444 9 337

Kullanıcı Sözleşmesi

Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş.’nin sağlamış olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat vesair iletilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkımın olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve form çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ve beyan ederim.

Gizlilik metni: Bu formdaki tüm bilgiler gönüllü olarak verilmiştir. Anketin tek amacı kişisel bilgilerin Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. veritabanına kaydedilmesidir. Formu dolduranlar bilgileri onaylama, reddetme ve değiştirme hakkına sahiptir. Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. veri tabanına kaydedilmiş bilgileri kullanacak olup, bilgilerin gizliliğini sağlamak adına her türlü tedbiri alacaktır. Bütün bunlara rağmen Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş.'nin izni alınmaksızın kişisel bilgilerine herhangi bir yolla ulaşılarak kullanılmasından Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. sorumlu olmayacaktır.

Pencereyi Kapat