HAKKIMIZDA

Fer Business olarak İstanbul’un en kazançlı yerlerinde FerYapı tarafından geliştirilen ticari gayrimenkullerin pazarlama sürecini yürütmekteyiz. Amacımız ofis kullanıcıları için en verimli, teknolojik ve konforlu çalışma ortamlarını en uygun finansal koşullarda oluşturmaktır.

FerYapı kurulduğu 2010 yılından itibaren yaklaşık 500 bin m²’lik toplam inşaat alanına yapmış olduğu projelerle sektörün en önemli geliştiricilerinden biri konumuna gelmiştir. Bu kısa süre içerisinde iTower, Parima ve Premier Kampüs Ofis gibi önemli ofis projelerine imza attı. iTower; İstanbul’un en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Bomonti’de ilk küçük m2’li A+ ofis projesi olarak geliştirildi. Aynı zamanda FerYapı; Merter’in yeni yüzü Parima ve Türkiye’nin ilk kampüs ofis projesi Premier Kampüs Ofis gibi projeleri Türkiye’ye kazandırmıştır. Geliştirilen tüm bu prestijli projelerde temel amaç; projelerin kullanıcı dostu olması ve çalışanlar için en ideal iş ortamının oluşturulmasıdır.

Kullanıcı Sözleşmesi

Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş.’nin sağlamış olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat vesair iletilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkımın olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve form çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ve beyan ederim.

Gizlilik metni: Bu formdaki tüm bilgiler gönüllü olarak verilmiştir. Anketin tek amacı kişisel bilgilerin Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. veritabanına kaydedilmesidir. Formu dolduranlar bilgileri onaylama, reddetme ve değiştirme hakkına sahiptir. Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. veri tabanına kaydedilmiş bilgileri kullanacak olup, bilgilerin gizliliğini sağlamak adına her türlü tedbiri alacaktır. Bütün bunlara rağmen Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş.'nin izni alınmaksızın kişisel bilgilerine herhangi bir yolla ulaşılarak kullanılmasından Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. sorumlu olmayacaktır.

Pencereyi Kapat