HİZMETLER

SATIŞ ve KİRALAMA

Sektördeki en kapsamlı ve benzersiz desteği sunuyoruz

Firmamızın bugünkü ve gelecekteki ofis ihtiyaçları için FerYapı'nın gerçekleştirmiş olduğu projelerden işinize en uygun olanları sunuyoruz.

Esnek finansal planlar, şirketinize özel satınalma ve kiralama modelleriyle işinize uygun bir ofisi Fer Business'de mutlaka bulacaksınız.

DEKORASYON

Tecrübemizle yanınızdayız

Kiraladığınız ve satı aldığınız ofisinizi sizlerin istediği mimari proje çerçevesinde en iyi, en hızlı, en ergonomik ve en ekonomik şekilde tasarlayarak dekorasyonunu gerçekleştiriyoruz.

TEKNOLOJİ DESTEĞİ

Altyapıda tam destek

Alanında uzman olan teknik ekibimizle birlikte, yerleşim planınıza en uygun ve en verimli teknolojik altyapıyı ofisinizde hayata geçiriyor, sonraki süreçlerde de sizlere destek vermeye devam ediyoruz.

HUKUKİ ÇÖZÜMLER

Hukuk ekibimiz yanınızda

Firmalarla sözleşme süreci ve sonrasındaki tüm hukuki süreçlerde deneyimli hukuk ekibimizle size aktif danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Ofisinize karar verdikten ve dekorasyonunu da gerçekleştirdikten sonra, mevcut ofisinizin yeni ofisinize taşınma sürecinde de sizlerle birlikteyiz.

LOJİSTİK HİZMETLERİ

En güvenli ve modern yöntemlerle taşıyoruz

Ofisinize karar verip dekorasyonunu gerçekleştirdikten sonra, mevcut ofisinizden yeni ofisinize taşınma sürecinde de sizlerle birlikteyiz.

YÖNETİM DESTEK HİZMETLERİ

Maksimum mutluluk, maksimum kolaylık

Yaşamın başladığı tüm FerYapı projelerinde idari birimlerin ve hizmetlerin yönetimini bizzat üstleniyor, bina sakinlerinin mutluluğunu maksimum düzeyde sağlıyoruz. Ayrıca yeni ofisinizin açılış sürecinde ve sonrasında ruhsat, idari takip vb.işlemlerinizde de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

444 9 337

Kullanıcı Sözleşmesi

Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş.’nin sağlamış olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat vesair iletilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkımın olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve form çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ve beyan ederim.

Gizlilik metni: Bu formdaki tüm bilgiler gönüllü olarak verilmiştir. Anketin tek amacı kişisel bilgilerin Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. veritabanına kaydedilmesidir. Formu dolduranlar bilgileri onaylama, reddetme ve değiştirme hakkına sahiptir. Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. veri tabanına kaydedilmiş bilgileri kullanacak olup, bilgilerin gizliliğini sağlamak adına her türlü tedbiri alacaktır. Bütün bunlara rağmen Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş.'nin izni alınmaksızın kişisel bilgilerine herhangi bir yolla ulaşılarak kullanılmasından Fer Gayrimenkul ve Geliştirme A.Ş. sorumlu olmayacaktır.

Pencereyi Kapat